جشنواره رسانه ای«چله انقلاب»در خراسان رضوی برگزار می‌شود

کارشناس برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: جشنواره رسانه ای چله انقلاب با هدف تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام محمود غلامی جامی کارشناس برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای این اداره کل و معاون جشنواره، اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی جشنواره رسانه ای چلّه انقلاب توسط اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در سطح استان برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره نشان دادن دستاوردها و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و تکنولوژی است و در کنار آن نیز تعمیق باورهای تمدن اسلامی و ارائه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نیز مد نظر است.

حجت‌الاسلام غلامی ادامه داد: در شرایط فعلی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی سعی در ترویج ناامیدی و نادیده گرفتن دستاوردهای چهل ساله انقلاب در بین مردم را دارند امید بخشی به جامعه و جوانان بسیار حائز اهمیت است.

وی گفت: از همه فعالان رسانه ای دعوت می‌شود که پیشرفت های چهل ساله جمهوری اسلامی را در سه قالب گرفیک، چند رسانه ای و صفحات مجازی به تصویر کشیده و با ارسال آثار خود در این جشنواره شرکت کنند.

غلامی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا ۲۲ بهمن سال جاری ادامه دارد و کمیته ای ۱۰ نفره داوری و ارزیابی آثار را انجام می دهند و در پایان طی مراسمی از برگزیدگان جشنواره تقدیر خواهد شد.

وی تاکید کرد: در این جشنواره بخش ویژه ای نیز برای موسسات و تشکل های قرانی در نظر گرفته شده است تا آثار فاخر خود در حوزه قرآن که قابلیت رسانه ای نیز داشته باشد را برای جشنواره ارسال کنند که بعد از داوری آثار به برگزیدگان این بخش نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *